O mnie

Wnętrza & Ogrody DuoDesign

Pracowania Duo Design tworzy funkcjonalne i wyjątkowe wnętrza oraz przemyślane, niebanalne tereny zieleni. Projektowanie to nie tylko praca, ale ogromna pasja dzięki której każdy klient otrzymuje indywidualną i dopasowaną do swoich potrzeb przestrzeń. Połączenie dwóch dziedzin, jakimi są architektura wnętrz i krajobrazu, daje możliwość stworzenia spójnych przestrzeni, które wzajemnie się dopełniają i tworzą unikalny klimat.

Każdy projekt wnętrz i zieleni to indywidualne dzieło, które powstaje w ścisłej współpracy z inwestorem. Najważniejszym priorytetem jest zadowolenie klienta, wynikające z dbałości o projekt, rzetelności i terminowości.

mgr inż. Kamila Mikulska – projektant wnętrz oraz architekt krajobrazu, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz, oraz Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji, od 2010 r. aktywnie rozwija swoją pasję, którą jest projektowanie wnętrz i terenów zieleni.
Zapraszam
Kamila Mikulska
DuoDesign Kamila Mikulska
Aranżacja i projektowanie wnętrz i ogrodów – stworzymy projekt Twoich marzeń.
Projekty wnętrz i ogrodów – Ostrów Wlkp, Kalisz, Krotoszyn, Ostrzeszów, Kępno.
Twórcze aranżacje i projekty wnętrz – projektowanie wyjątkowych wnętrz i projektowanie unikalnych ogrodów.

Umów się na spotkanie

Zadzwoń: +48 783 468 533

Adres

DuoDesign Kamila Mikulska

63-400 Ostrów Wielkopolski

Kontakt

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mobil.: +48 783 468 533

Jesteśmy w społeczności

DuoDesign Kamila Mikulska
Duo Design Kamila Mikulska
ul. Kościuszki 21F/18
63-400 Ostrów Wielkopolski

TELEFON
+48 783 468 533
E-MAIL
duodesign.poczta@gmail.com